Bartosz Krycki
Adwokat

Zapewniam profesjonalną pomoc prawną zarówno w sprawach karnych jak i  cywilnych. W zakresie spraw karnych specjalizuję się w szeroko pojętych sprawach komunikacyjnych (m in. o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających oraz w sprawach o wypadki i kolizje drogowe). W zakresie spraw cywilnych specjalizuję się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych (wypadki komunikacyjne, błędy lekarskie, wypadki w pracy), oraz w sprawach praw autorskich (umowy licencyjne, umowy o przeniesienie praw autorskich). 

W relacji z Klientem zapewniam systematyczne informowanie o stanie sprawy, dyskrecję i pełne zaangażowanie. Sposób działania zawsze ustalam wspólnie z Klientem po dokładnej analizie stanu faktycznego i prawnego danej sprawy.  

Prowadzę sprawy klientów z całej Polski. Siedziba kancelarii w żaden sposób nie ogranicza zasięgu mojego działania i możliwości udzielania Państwu pomocy prawnej. 

Obecnie większość spraw można załatwić zdalnie, a bieżącą pomoc prawną (oczywiście w graniach prawa i technicznych możliwości) można świadczyć przez internet. 

 

Dlaczego ja?

Profesjonalizm, osobiste i nowoczesne podejście Klienta

Masz pewność, że Twoją sprawą zajmę się osobiście. Zawsze staram się wyjaśniać Klientom ich sytuację w sposób możliwie najprostszy i zrozumiały, unikając żargonu prawniczego. Wszystkie przekazane informacje od klientów są objęte tajemnicą adwokacką. 

Rzetelność i zaangażowanie

Wszelkie sprawy prowadzone są z  należytą starannością. Cechuje mnie całkowite zaangażowanie w powierzoną sprawę. Zapewniam też stały kontakt oraz informowanie o postępach w sprawie. Nie zapominam, że to jest Twoja sprawa – masz prawo wiedzieć o niej wszystko. 

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie daje mi  możliwość wybierania najkorzystniejszego rozwiązania. Wiem jak działać i używać przepisów prawa, aby zapewnić Klientom najlepszą pomoc prawną. 

OPINIE

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki

Pytania i odpowiedzi

Nie. W obecnych czasach Kancelaria oferuje spotkanie online (zoom, skype, whatsapp). Jest to obecnie preferowany sposób kontaktu. Wszelkie niezbędne dokumenty można przesłać w formie elektronicznej (skan). Umowę z Kancelarią można podpisać zdalnie – wysyłając podpisane dokumenty na adres Kancelarii. Jest to zaoszczędzenie czasu i pieniędzy dla obu stron.

Wszystko zależy od konkretnej sprawy. Przy wycenie usługi brany jest pod uwagę w szczególności przewidywany naAkład pracy oraz stopień skomplikowania sprawy. Do ustalonej kwoty wynagrodzenia doliczany jest podatek od towarów i usług (VAT). Dla jasności Klient zawsze otrzymuje informację o kwocie brutto (już z wliczonym podatkiem VAT).

Nie. Żaden, nawet najwybitniejszy adwokat nie zapewni wygranej w sprawie. Pamiętaj, że decyduje sąd. Sąd, a bardziej dokładnie sędzia lub sędziowie. Zapewnimy Wam jednak pełne zaangażowanie i profesjonalizm, które zwiększają szanse na pozytywne zakończenie sprawy. 

 

Co do zasady wszystkie porady są odpłatne. Jednakże w przypadku spraw odszkodowawczych analiza sprawy jest darmowa.

Tak. W nagłych przypadkach (np. zatrzymanie) możesz zadzwonić o każdej porze. 

Kancelaria prowadzi sprawy klientów z całej Polski. Siedziba kancelarii w żaden sposób nie ogranicza zasięgu działania Kancelarii i możliwości udzielania Państwu pomocy prawnej. Obecnie większość spraw można załatwić zdalnie, a bieżącą pomoc prawną (oczywiście w graniach prawa i technicznych możliwości) można świadczyć przez internet.

Dla nas każda sprawa jest wyjątkowa – do każdej podchodzimy z należytą starannością. 

Tak. Jest to preferowany obecnie sposób kontaktu. Kancelaria oferuje spotkanie online (zoom, skype, whatsapp). Wszelkie niezbędne dokumenty można przesłać w formie elektronicznej (skan). Umowę z Kancelarią można podpisać zdalnie – wysyłając podpisane dokumenty na adres Kancelarii. Jest to zaoszczędzenie czasu i pieniędzy dla obu stron.

Nie. Głównym przedmiotem działalności Kancelarii są sprawy karne oraz karne wykonawcze (dozór elektroniczny, odroczenie kary, przerwa w wykonaniu kary). Kancelaria prowadzi również sprawy cywilne: sprawy o odszkodowanie, sprawy praw autorskich. 

Kancelaria nie prowadzi spraw rodzinnych (rozwody, alimenty) ani spraw z zakresu prawa pracy. Znamy dobrych specjalistów z tej dziedziny, których polecimy.